Aston Martin

Máte 20 milionů na nový Aston? Pospěšte si, nebudou!

Máte 20 milionů na nový Aston? Pospěšte si, nebudou!

Na opravdu krásná auta musíte mít nejen spoustu peněz, ale také pořádnou trpělivost. Aston Martin nyní přijímá objednávky na roadster Vanquish Zagato Volante s karbonovou karoserií od slavné karosárny Zagato, který naváže na úspěšně kupé, po němž se jenom zaprášilo. Produkce bude opět omezena na pouhých 99 exemplářů, přičemž exkluzivitě odpovídá také cena.

Nádherný Aston stojí 850 tisíc dolarů, což je podle aktuálního kurzu přibližně 20,5 milionu korun. Objednávky přitom Aston bere jen do 10. října, takže máte posledních pár dní na to, abyste složili zálohu 150 tisíc dolarů a pak čekali. A čekali... První zákazníci ze seznamu se dočkají nejdříve za rok, zatímco ti poslední teprve v závěru roku 2018. Čekání se ale vyplatí, protože získáte exkluzivní sběratelskou edici výběhového modelu, která bude po nástupu DB11 v dlouhodobém horizontu už jen získávat na ceně.

Staňte se naším fanouškem na facebooku!

Speciální Vanquish Zagato Volante pohání atmosférický šestilitrový dvanáctiválec o výkonu 600 koní, který ve spolupráci s osmistupňovým automatem ZF umí roadster rozjet z klidu na stovku za méně než 4 sekundy.

A kdyby se na vás už náhodou nedostalo, tak můžete pořídeit ten úžasný motorový člun Aston Martin!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události