Festival

Festival rychlosti v Goodwoodu má termín. Rezervujte si letenky co nejdříve!

Festival rychlosti v Goodwoodu má termín. Rezervujte si letenky co nejdříve!

V současnosti na světě nenajdete mnoho akcí, které by pravověrným petrolheadům nabídly více vzrušení na jednom místě, než každoroční dostaveníčko u Lorda Marche. Jednejte, dokud je čas...

Lord March je nadšený motoristický fanoušek, který se v roce 1993 rozhodl pozvat na svůj pozemek v západním Sussexu pár hostorických závoďáků a uspořádat závod do vrchu. Už na první akci dorazilo navzdory termínové kolizi se čtyřiadvacetihodinovkou v Le Mans překvapivých 25 tisíc fanoušků, což položilo základy pro další bouřlivý rozvoj.


Dnes se Festival rychlosti v Goodwoodu rozrostl v jednu z nejočekávanějších akcí roku, kde mají nadšení fanoušci možnost prohlédnout si z bezprostřední blízkosti legendární závodní auta, ale unikátní je možnost spatřit je v ostrém nasazení v rukou nejlepších pilotů světa. Bývalých i současných. Exponenciálně rostoucí popularita si nakonec vynutila omezení počtu vstupenek na 150 tisíc a věhlas akce Lorda Marche dosáhl takové úrovně, že volbu termínu musí každý rok odsouhlasit FIA, aby nedošlo ke kolizi s podniky Formule 1 nebo velkými vytrvalostními závody. Organizátoři svátku v Goodwoodu nyní oznámili termín pro ročník 2017, takže si otevřete elektronické nebo papírové kalendáře a zaškrtněte si prodloužený víkend 22. až 25. června, kdy se uskuteční Festival rychlosti. Na 8. až 10. září je pak naplánována akce Goodwood Revival.


Prodej vstupenek dosud nebyl zahájen, ale pokud se zaregistrujete na následující adrese https://www.goodwood.com/sports/motorsport/events/ticket-alert/ ,žádné důležité informace vám neuniknou... Neváhejte, stojí to za to!
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události