Tuning

Porsche 911 Turbo od Techartu má 720 koní a umí zpívat!

Porsche 911 Turbo od Techartu má 720 koní a umí zpívat!

Jeden z nejrenomovanějších úpravců sporťáků značky Porsche právě představil svou nejnovější kreaci, nazvanou GTstreet R.

Základem všeho je 911 Turbo aktuální generace 991. A Turbo, to odkjakživa znamená ohromný výkon, podpořený záchrannou sítí pohonu všech kol. Pro ty, kdo to s volantem opravdu umějí nebo rádi hazardují se životem, je tu samozřejmě ještě přeplňovaná GT2 s pohonem zadních kol, ale u Techartu nabízejí vlastní zajímavý kompromis...
 

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

DOPORUČUJEME: Fabia za víc jak milion? Nic není nemožné!

Kit pro GTstreet R pochopitelně obsahuje dopingovou kúru pro plochý šestiválec, který po zásahu specialistů z Techartu dává fantastických 720 koní a impozantní točivý moment 920 Nm! Techart je vyhlášený také svými laděnými výfuky, a v tomto případě vykouzlil výfukový systém s plně variabilním pneumatickým ventilem, který průběžně koriguje zpětný tah na základě aktuálního zatížení motoru. Podle odpůrců Porsche znějí jejich šestiválcové boxery jako štěrchající bedna hřebíků, ale můžete vzít jed na to, že GTstreet R rozehraje učiněnou symfonii.

DOPORUČUJEME: Tuningové paskvily

Techart se však nezaměřil pouze na zlepšení dynamiky, ale svou novinku obdařil i karbonovým bodykitem, laděným ve větrném tunelu. Nové jsou přední i zadní nárazníky, odvětrávané blatníky, prahy, kryt motoru a dokonce i prvky aktivní aerodynamiky, jako přední spoiler, přivádějící k chladičům optimální množství vzduchu podle aktuální situace, nebo dvoupatrové zadní křídlo, jehož sklon se v režimu Performance mění až o 15 stupňů a zvyšuje tak potřebný přítlak v rychlých zatáčkách.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události