Testování

VIDEOTEST: První kompletní test nové Škody Kodiaq. Podívejte se!

První velký videotest z novinářské prezentace Škody Kodiaq! Jsme nadšeni z jízdních vlastností a velkorysé nabídky vnitřní prostoru, překvapily nás povrzávající plasty ve dveřích spolujezdce.

Jako jedni z prvních novinářů jsme se zúčastnili velké prezentace na ostrově Mallorca, na Aljašku by to byl přece jen velký výlet. Takže jsme prověřili novinku české automobilky tam kde se bude pohybovat nejčastěji - na běžných silnicích a dálnicích s různorodým povrchem. Na svezení v terénu si tedy budeme muset počkat až si vyzkoušíme Kodiaq na důvěrně známých silnicích.
 

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

Všechny první postřehy jsme shrnuli ZDE a tady vám servírujeme první velký videotest. Měli jsme k dispozici verzi auta, o které se domníváme, že se by mohla být ta nejprodávanější. Je to dvoulitrový turbodiesel s výkonem 150 koní, pohonem všech kol a s převodovkou DSG.

DOPORUČUJEME: Poprvé na okruhu - Renault Clio RS Trophy

Napište nám, jak se vám Kodiaq líbí a co si o něm myslíte. A věděli jste, že už si zákazníci objednali prvních tisíc Kodiaqů aniž by se s ním svezli? Tomu říkáme důvěra ve značku!

DOPORUČUJEME: Už i Alfa Romeo má svoje SUV. Má výkon 510 koní!!!

Jan Červenka, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události