Mercedes

VIDEOTEST: Auto pro pana továrníka. Drahé, opulentní a výjimečné

Mercedes S Cabrio je luxusní auto se vším všudy. Je propracované do posledního detailu a jízda s ním je ryze komfortní záležitost. Nahlédněte do světa vyvolených...

Je snadné si představit, že byste podobným autem jedzili každý den do práce, nebo že byste v něm strávili dovolenou ve stylu Grand Tour, tedy cestováním po Evropě. Mercedes S jako sedan doslova deklasoval konkurenci a něco podobného se mu povedlo i s verzí kupé.

Kabriolet má samozřejmě velmi specifickou cílovou skupinu a v ČR se jich nejspíš prodá jen po kusech, ale je zajímavé vědět, jak jezdí auto, které míří na ty nejbohatší zákazníky a konkuruje spíš Bentley, Maserati nebo Ferrari, než „obyčejnějším autům“ jako je BMW, Audi nebo Lexus.

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU...

Už v základním provedení má S Cabrio pod dlouhou kapotou osmiválcový motor, což je samo o sobě v dnešní době něco úctyhodného. Je spojený s devítistupňovou převodovkou a jede doslova sametově. Vzduchový podvozek je jemný, byť kvůli nižší torzní tuhosti nedosahuje kvalit kupé. Ale uvnitř interiéru si nemůžete stěžovat vůbec na nic - ta kvalita vám vezme dech.

Nicméně... V tomhle případě jsou lepší obrázky než samotný text. Takže se pohodlně usaďte a užijte si to rozmazlování alespoň zprostředkovaně. My jsme si užívali na zámku Dobříš a v jeho blízkém okolí.


...A PODÍVEJTE SE I NA DALŠÍ VIDEOTESTY!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Mercedes

Důležité Události