AAA AUTO

AAA Auto oslavilo 25 let na trhu ve velkém stylu

AAA Auto oslavilo 25 let na trhu ve velkém stylu
Zdroj: AAA Auto

Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, slaví letos čtvrtstoletí úspěšného fungování na trhu a včera k této příležitosti uspořádal společenský večer, kde nechyběly ani nejvýznamnější osobnosti české podnikatelské a mediální scény.

Večerem provázel moderátor Leoš Mareš a na pódiu vystoupili například Petr Vondráček se skupinou Lokomotiva nebo zpěvačka, textařka a moderátorka Ester Kočičková. Mezi gratulanty nechyběli Libuše Šmuclerová, Veronika Žilková, Miroslav Pelta či Václav Kadlec. V rámci dobročinné aukce na podporu Dětské dopravní nadace vydražila společnost Essox unikátní automobil z AAA AUTO za 201 000 Kč.

Zdroj: AAA Auto

„Jsem moc ráda, že si tolik významných lidí a našich partnerů našlo čas a přišlo s námi oslavit naše kulaté výročí. Čtvrtstoletí úspěšného fungování na trhu znamená pro naši firmu nejenom spoustu zkušeností, překonaných překážek a výzev, ale také obrovskou odpovědnost vůči našim obchodním partnerům a především zákazníkům. Můj dík patří zvláště jim,“ uvedla během slavnostního večera generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová. „Z našich výsledků je patrné, že to, co děláme, děláme dobře. I v budoucnu budeme dále rozšiřovat naše služby a expandovat, a proto věřím, že se společně sejdeme minimálně za pět let na našich třicetinách,“ dodala.
Zdroj: AAA Auto

Večerem provázel populární moderátor Leoš Mareš, který mimo jiné připomněl, že pětadvacet let je významným milníkem v životě lidí, přičemž u firem je takové výročí ještě vzácnější. Všechny přítomné proto vyzval, aby to řádně oslavili. Své gratulace připojili například zakladatel AAA AUTO Anthony James Denny, generální ředitelka a předsedkyně představenstva vydavatelství Czech News Center Libuše Šmuclerová, bývalý předseda představenstva Škoda Auto a bývalý člen vedení AAA AUTO Vratislav Kulhánek, předseda CZECH TOP 100 Jan Struž, výkonný ředitel Americké obchodní komory v ČR Weston Stacey, předseda Fotbalové asociace České republiky Miroslav Pelta, šéf Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda, fotbalista Václav Kadlec i herci Mahulena Bočanová, Václav Vydra a Veronika Žilková, kteří v poslední době byli tvářemi reklamních kampaní „áček“. Mezi hosty byla řada partnerů AAA AUTO z oblasti bankovní sféry, leasingových a splátkových firem, pojišťoven či prodejců automobilů. AAA AUTO poblahopřál i zástupce vlastníka společnosti, partner investičního fondu Abris Capital Partners Wojciech Lukawski.
Zdroj: AAA Auto

Výtěžek dražby dakarské Oktávky pomůže osiřelým dětem

Součástí večera byla i dražba vozu Škoda Octavia 1.8 z roku 2001, se kterou letos na podzim dojeli ostravští cestovatelé Richard Nemeth a Stefan Stefanov z Prahy až do senegalského Dakaru. Vůz vydražila generální ředitelka společnosti Essox Jana Hanušová za úžasných 201 000 Kč a výtěžek z dražby putuje na konto Dětské dopravní nadace, která pomáhá dětem osiřelým po dopravních nehodách a ve které je AAA Auto jedním z hlavních dlouhodobých přispěvatelů. „Společnost Essox patří mezi naše dlouhodobé partnery a velice si cením podpory, kterou díky Janě Hanušová nadace získala. Vydražený automobil Essox hned vzápětí daroval nadaci a my jsme se rozhodli, že od nadace vůz odkoupíme a tak ještě více nadaci finančně podpoříme. Nadace tak získá na svojí činnost další finanční prostředky,“ doplnila Karolína Topolová.
Zdroj: AAA Auto

Jen za rok 2016 prodala skupina AAA AUTO téměř 70 000 aut. Firma má 40 poboček v ČR, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku a dává práci 2 300 lidí. Roční obrat přesahuje 12 miliard korun a za 25 let svého fungování její zaměstnanci obsloužili 1,9 milionů zákazníků výkupu a prodeje.

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události