Lamborghini

Lamborghini chystá levnější model. SUV bude asi už v Ženevě

Lamborghini chystá levnější model. SUV bude asi už v Ženevě

Lamborghini připravuje čtvrtou modelovou řadu. Chce vyrábět levnější sportovní auto. Výroba SUV jménem Urus už je připravena.

Ne, nejásejte předčasně, nebude to Lamborghini za pár set tisíc. Ale určitě má být levnější než Huracán, který začíná na 4,5 milionu korun. Je to odpověď na superúspěšný McLaren 570S nebo na chystané malé Ferrari, kterému se v Maranellu interně říká Dino. Automobilka zatím nevydala žádné oficiální prohlášení, ale podle toho co víme, tak by se mělo jednat o auto s přeplňovaným šestiválcem a s pohonem všech kol. Cena? Určitě přes 100 tisíc Euro, tedy 2,7 milionu korun.

DOPORUČUJEME: Vzali jsme na okruh těžkotonážní Audi SQ7. Jak bylo rychlé?

To s velkým SUV Urus je to už jasné. Bude se vyrábět v Itálii a výroba by měla být spuštěna ještě letos. Urus bude stát na stejné podvozku jako Audi Q7 nebo Bentley Bentayga. Bude to první Lambo s hybridním pohonem, ale větší zájem bude nechybně o přeplňovaný osmiválec 4,0 l z Audi RS6. Je to otázkou, jestli Lamborghini ukáže Urus už v Ženevě, nebo si počká na jiný světový autosalon, ale dealeři a hlavně zákazníci se už nemůžou dočkat...  


DOPORUČUJEME: SUV od Lamborghini bude hybrid

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události