Policie

Zapomeňte na botičky na kolo, teď vám policie zalepí okno

Zapomeňte na botičky na kolo, teď vám policie zalepí okno

Americká společnost Barnacle přišla s botičkami na kolo pro 21. století. Nalepí se na okno a nelze nad nimi vyzrát!

My tady v redakci sice zastáváme názor, že botičky jsou šikana a že když auto překáží provozu, tak má být odtažené, a ne že když někdo špatně zaparkuje, že mu zabráním v odjezdu zrovna botičkou. Ale to je na jiný článek. Tady jde o to, že botičky jsou předpotopní systém, který může poškodit ráfek či blatník, že na některá auta prostě nejdou nasadit, a že jdou taky z auta sundat, byť za použití hrubého násilí.


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

V Pensylvánii a na Floridě teď zkouší botičky pro 21. století. Je to vlastně kus plastu vybavený extrémně silnými přísavkami, která policista nalepí na čelní okno a zabrání tak řidiči ve výhledu. Hned vás napadlo, že byste stáhli boční okno a odjeli? Ano, to by sice šlo, ale Barnacle má v sobě vysílač a GPS modul, který policii okamžitě upozorní co se děje. A jednoduše ten kus plastu sundat? Na ulici to určitě neuděláte... Nezbývá než zavolat policii, nebo (a to je dobré řešení) zaplatit online a pak na Barnacle vyťukáte obdržený kód a přísavky sundáte a následně odložíte na místě k tomu určeném, nebo na nejbližší policejní stanici.

DOPORUČUJEME: Policie odhalila výrobnu falešných Ferrari a Lamborghini

Jsmě zvědavi, jestli se Barnacle dočkáme i v ČR a jestli někdo rychle vymyslí způsob jak ten systém hacknout. Na druhou stranu, pořád lepší než botička... Nebo co si o tom myslíte vy?
 


DOPORUČUJEME: Zabrzdil a zachránil tak jiné auto, jehož řidič byl v bezvědomí

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události