Bugatti

Bugatti nabízí i mořskou jachtu. Je na ní bar, ohniště i vířivka

Bugatti nabízí i mořskou jachtu. Je na ní bar, ohniště i vířivka

Bugatti rozšiřuje záběr a po silničích superautech začíná stavět i luxusní čluny. Design nové jachty Niniette 66 vychází z nejrychlejšího auta současnosti Bugatti Chiron za 60 milionů korun.

Je to výzva pro všechny boháče světa. Bugatti přivedla na svět novou hračku, luxusní motorovou jachtu pro dva. Karbonový trup, mramor, kůže a prvotřídní dubové dřevo. Ale taky ohniště, vířivka, bar...   

DOPORUČUJEME: Nový Aston má 1000 koní, uveze sedm lidí a miluje vodu!


Bugatti nezveřejnilo žádné technické údaje ani cenu, zatím jen vydalo set fotografií a oznámení, že jachta Niniette 66 bude vyráběná ve spolupráci s Palmer Johnson, známým výrobcem jachet, že vznikne jen 66 kusů, a že rychlost plavidla bude až 44 uzlů. Podle fotek je jasné, že design modelu Chiron se promítá do každého detailu. Středobodem jachty je kapitánský můstek s interaktivním ovládáním, všimněte si promítaného displeje.


DOPORUČUJEME: Velký test letních pneumatik pro rok 2017

První jachty budou předány v březnu příštího roku. Nejlevnější loď Palmer Johnson pak stojí 1,5 milionu liber. Etienne Salomé, designový ředitel Bugatti řekl: „Niniette 66 bude opravdovým členem rodinny Bugatti, a to jak v celkovém pojetí, tak v kvalitě. Už zdálky poznáte, že je to Bugatti.“ Tak co, začínáte šetřit?


DOPORUČUJEME: Policie odhalila výrobu falešných Lamborghini a FerrariSTAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU. STOJÍ TO ZA TO ;-)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události