Porsche

Zapomeňte na Škodovku, Porsche dá zaměstnancům prémie 250 tisíc!

Zapomeňte na Škodovku, Porsche dá zaměstnancům prémie 250 tisíc!

Zpráva o tom, že Škodovka dá všem svým zaměstnancům prémie 45 tisíc korun vzbudila velké pozdvižení. Zaměstnanci Porsche se tomu ale smějí, oni totiž dostanou 250 tisíc!

Dlužno podotknou, že prémie 45 tisíc, které rozdávala Škodovka, jsou na české poměry velkorysé, a že to na konci roku bude celých 90 tisíc. Dostanou je bez rozdílu všichni zaměstnanci škodovky. Odpovídá to tomu, že Škodovka dosáhla provozního zisku 32,4 miliardy korun.


DOPORUČUJEME: Ferrari vydělá na každém autě 1,5 miliopnu korun. Jak si stojí Škodovka a zbytek světa?Jenže Porsche, další člen koncernu Volkswagen, mělo v loňském roce provozní zisk 3,9 miliardy eur, tedy 106 miliard korun. A tak se nedivte, že automobilka, která zaměstnává přes dvacet tisíc lidí, rozdá prémie ve výši 9111 eur. Dostane je každý zaměstnanec bez rozdílu, jedno jestli je to vrátný, pracovník na lince, nebo někdo z vývoje. Ani loňský rok nebyl nijak špatný, to každý dostal k výplatě 8911 eur...

Zdroj: Oficiální zdroj


ZAPARKUJTE (SMYKEM) U NÁS NA FACEBOOKU!


DOPORUČUJEME: Auto, které svému majiteli vydělalo 115 milionů korun za pět let


Jak se zdá, Porsche a Škoda, dva premianti koncernu, se stávají opravdovými tahouny zbytku skupiny. Volkswagen se musí hodně otáčet, stejně jako Seat, ale vedení firmy věří, že po aféře Dieselgate se blýská na lepší časy. 

DOPORUČUJEME: Každý zaměstnanec Škodovky dostane 45 tisíc - Škodovka se dělí o svůj zisk!

Zdroj: Auto2014.cz


TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události