HbbTV

AutoTN.cz už i ve vaší televizi. Najdete ho v nabídce HbbTV

AutoTN.cz už i ve vaší televizi. Najdete ho v nabídce HbbTV

Internetová televize skupiny Nova rozšiřuje svou nabídku i o AutoTN.cz!

HbbTV je zkratka pro Hybrid Broadcast Broadband Television, neboli vysílání širokopásmového internetu skrze televizi. Hybridní televize slučuje na obrazovce výhody standardního televizního vysílání s možnostmi příjmu obsahu šiřitelného po internetu. Při sledování oblíbených pořadů a přenosů je možné se díky této technologii rychle dostat k dalším informacím přímo na vaší TV, vše lze jednoduše ovládat dálkovým ovladačem.


SLEDUJTE NÁS I NA FACEBOOKU!

Aktuálně najdete na nováckém HbbTV aktuální zpravodajství tn.cz, sportovní zpravodajství, nebo třeba  články, zajímavosti, novinky a krátká videa k nejoblíbenějším pořadům Tvoje tvář má známý hlas, MasterChef a seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. No a čerstvě taky AutoTN.cz, a to včetně videí testovaných aut, nebo takzvaných Hotlaps, které s auty zajíždí novinář a závodník Jan Červenka na okruhu v Mostě.


AutoTN.cz má od nynějška na HbbTV svou novou rubriku. Je součástí sekce Zprávy TN.cz a zrcadlí celý obsah webu https://auto.tn.nova.cz/. Jak se píše v tiskové zprávě: “Čtenáři se zde mohou těšit na novinky ze světa motorů, recenze automobilů, užitečné rady a tipy, adrenalin ze závodních tratí a na spoustu zábavy.“. Ale to vy už přece dávno víte!


Informace o HbbTV skupiny Nova a jak si HbbTV správně nastavit najdete na webové stránce: https://tv.nova.cz/hbbtv


DOPORUČUJEME: VIDEOTESTY - VŠECHNA AUTA ZKOUŠÍME PRO VÁS

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události