Legendy

LEGENDY - Výhodné vstupenky za 350 Kč jen do 15.5.! Na místě za 500 Kč.

LEGENDY - Výhodné vstupenky za 350 Kč jen do 15.5.! Na místě za 500 Kč.

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Je tomu už téměř pět let, když se LEGENDY představily svým návštěvníkům v Praze Bohnicích vůbec poprvé. Motoristická slavnost je specifické označení, které v sobě zahrnuje opravdový svátek pro majitele vozů, motocyklů nebo jejich velké obdivovatele. Legendy vznikly v době, kdy skončil brněnský autosalon a svým pojetím prezentace motorismu ho plně nahradily.

Nejde sice o přehlídku exponátů ve výstavních halách, ale naopak organizátor zvolil krásný park zmíněné nemocnice v pražských Bohnicích. Na rozloze 64 hektarů mohou návštěvníci spatřit přes 1.200 exponátů od těch historických, až po současné. Automobilky nebo významní prodejci značek zde prezentují své novinky a návštěvníci tak mohou vidět technologický vývoj automobilů a motocyklů v oblasti kvality i dílenského zpracování.

Výstava je natolik rozsáhlá, že každý návštěvník si zde může, mezi tisícem nádherných exponátů, nalézt právě tu svoji „legendu“. Exponáty jsou prezentovány na dostatečném prostoru, a proto je návštěvníci mohou pohodlně obdivovat jako umělecká díla velkých mistrů.

Slavnost není výhradně statická, ale po celou dobu jejího konání je zde připraven rozsáhlý aktivní program. Exhibiční jízdy sportovních vozů, závodních speciálů doplňují prezentace terénních vozů kategorie Off Road či SUV. Organizátor akce Legendy myslí každoročně i na nejmenší návštěvníky, a tak pravidelně nechybí velká dětská zóna. Samozřejmostí pro pohodlí všech návštěvníků je množství míst k občerstvení s širokým výběrem, který lze srovnat s food festivalem.

LEGENDY se již etablovaly mezi přední kulturní akce v České republice. Svou návštěvností, která v roce 2016 přesáhla 35.000 osob se řadí mezi největší události svého druhu. Odměnou pro každého návštěvníka, který stráví na slavnosti minimálně 6 hodin, je především nezapomenutelný zážitek z této výjimečné akce.

Čtvrtý ročník, jehož hlavním tématem je italský design, bude výjimečný také oslavou 50. výročí založení sportovní divize AMG značky Mercedes-Benz. Proto nebudou chybět vozy, které tuto bohatou historii symbolizují. Vedle toho zde představí automobilové značky své absolutní novinky.

Společnost Porsche Praha ukáže Volkswagen Arteon a také nový Golf, značka Kia přiveze velmi očekávanou novinku, model Stinger. Dealer Ford AMB vystaví novou Fiestu s celou vývojovou řadou a Porsche Praha Prosek představí novinky od ŠKODA AUTO.

Na letošní akci LEGENDY nebudou chybět ani exkluzivní značky Ferrari, Maserati, Porsche, Lamborghini, Bentley a McLaren. Celková hodnota vystavených exponátů přesáhne 1 miliardu korun.

Slavnost LEGENDY pořádá CUBE production s.r.o. pod vedením Lubora Kose. V minulosti agentura rozvíjela wakeboarding v Čechách a pořádala festival extrémních sportů JoyRide. V současnosti pracuje pro několik klientů v oblasti eventů a podlinkových aktivit. CUBE production se stal specialistou na automotive segment a motorsport.

Slavnost LEGENDY spolupracuje s agenturami Adexpres, LineArt a Sherwood Media, navázala úzkou spolupráci s Bauer Media, TN NOVA a rychle se rozvíjejícím portálem Garáž.cz.

Informace naleznete na www.legendy.cz. Slavnost komunikuje na webu, Facebooku, Instagramu a má rovněž svoji mobilní aplikaci.

V případě zájmu o akreditaci, rozhovory a bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Fotografie jsou volně k užití.
Foto: Bohuslav Mik - Legendy.cz

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události