Karavan

Na dovolenou autem? Zapřáhněte malou garsonku!

Na dovolenou autem? Zapřáhněte malou garsonku!
Zdroj: Weippert

Chcete jet na dovolenou se vším komfortem? Nebo snad hledáte plnohodnotné bydlení, ale nechcete se vázat na jedno místo? Luxusní karavan s obytnou plochou 24 metrů čtverečních by to mohl vyřešit!

Německý výrobce karavanů má v nabídce model dlouhgý 12 metrů, který nabízí velmi luxusní ubytování až pro čtyřčlennou rodinu. Jeho obytná plocha je 24 metrů čtverečních a posádku zahrnuje veškerým myslitelným komfortem.


DOPORUČUJEME: Chcete luxusní karavan? A nechcete raději rovnou luxusní obytný návěs?

Má obývací pokoj s rozkládacím kulatým stolem, obrovskou kuchyni, samostatnou koupelnu i záchod a plněhodnotnou ložnici s bohatými úložnými prostory. Ve fotogalerii vidíte, že tady se opravdu nešetřilo, a jedno jestli jde o kvalitu materiálů, nebo o jednotlivá řešení. Primárně je tato konkrétní verze navržena pro da, ale pohovky v obývacím pokoji jsou rozkládací. Pokuď byste měli zájem, výrobce má v nabídce i verzi s ložnicí a dvěma palandami, to když nechcete nechávat děti doma. 

DOPORUČUJEME: Jedete na dovolenou autem? Tipy a triky jak zabalit vše potřebné!

Karavan Isabelle 900 samozřejmě není levný, v tomto provedení vychází na 1,8 milionu korun. K tomu si samozřejmě připočítejte i auto za který byste ho mohli zapřáhnout, protože pohotovní hmotnost 3,5 tuny není zrovna úplně málo a vaše Octavie s tím bude mít problém. 

Fakta
Obytná plocha 23,6 m2, podlahové vytápění, klimatizace, lednice 220 l, mikrovlná trouba, myčka, sprchový kout 90x90 cm, 3 LED TV, vestavěné hi-fi, solární panely na střeše a další... 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události