Zloději

Řidiči pozor, nová hrozba na parkovištích! Můžete se zranit

Řidiči pozor, nová hrozba na parkovištích! Můžete se zranit
Zdroj: Facebook

Zámek auta zalepený žvýkačkou je k zlosti. Ale tohle je opravdu nebezpečné! Na Slovensku se objevily první případy, kdy někdo zasunul pod kliku dveří žiletku. Řidič se tak může pořezat, v horším případě i něčím nakazit.

Pravděpodobně je to jen klukovina, ale samozřejmě nás napadají i podstatně horší varianty. Od úmyslného nakažení až po novou zlodějskou praktiku. O svou zkušenost se podělil na Facebooku pan František Závatzský z Popradu: „POZOR, v sobotu na parkovisku pri popradskom Tescu som mal za kluckou takto zastrcenu ziletku... neviem ci je to nejaka “nova hra“ ale radsej si davajte bacha pri otvarani dveri...“ Jeho příspěvek začal být okamžitě houfně sdílen a v komentářích se objevily příspěvky lidí, kteří mají podobnou zkušenost. 

DOPORUČUJEME: 5 nejčastějších triků, které zkouší majitelé, když prodávají auta do bazaru.Zatím nejčastějšími podobnými příběhy ze Slovenska jsou ty o rumunských „stopařích“, kterým se „rozbilo auto“ a oni nemají peníze. Ale mají krásné a kvalitní zlato, které vám v nouzi nabídnou za nevídané peníze. V lepším případě si ho koupíte a doma zjistíte, že jde o bezcenný padělek, v tom horším vám mezitím stihnou vykrást auto. Dejte si tedy na obojí pozor. A máte snad nějaké podobné zkušenosti?


DOPORUČUJEME: 9 způsobů, kterými poškozujete svoje auto, a dost možná si to ani neuvědomujete...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události