Autodrom Most

Autodrom v Mostě pořádá den plný sportovních a kulturních zážitků

Autodrom v Mostě pořádá den plný sportovních a kulturních zážitků
Zdroj: Autodrom Most

Uprostřed prázdnin, 29. července, se Autodrom Most změní v jednu velkou párty. Můžete se těšit na gastronomické, sportovní i kulturní zážitky, tohle bude velká akce pro rodiče i pro děti!

Na okruhu v Mostě se sice nejčastěji závodí a testuje, a my tu pravidelně jezdíme svoje rychlá kola s civilními auty, ale čas od času tady pořádají i úplně jiné akce. A tohle je jedna z nich - THE MOST SHOW! Zahrnuje Food Festival, motocyklové závody Valentinos, sérii DMV GTC pro cestovní vozy i GT speciály, evropský šampionát minibiků a koncert známé hudební skupiny Laura a její tygři. Nechybí pochopitelně ani dětský doprovodný program se spoustou atrakcí a soutěží, který je pro nejmladší návštěvníky autodromu zdarma.

Food Festival
Ochutnejte okruh netradičně a cizokrajně! Přehlídka kulinářských specialit z různých zemí světa, zajímavých novinek z oblasti gastronomie, ochutnávka tradičních i netradičních alkoholických a nealkoholických nápojů a poutavý doprovodný program.


DOPORUČUJEME: Baví vás auta? Ježdění na okruhu? Podívejte se na naše videotesty!

Laura a její tygři, Dani Robinson, Luboš Andršt
The Most Show vyvrcholí vystoupením původně mostecké legendární rockové a taneční kapely Laura a její tygři. Koncert začíná ve 20:00 hodin. Posluchače naladí už od 18:00 hodin americký kytarista a zpěvák Dani Robinson. Kromě vlastních skladeb představí i tvorbu Jimiho Hendrixe, jímž je silně inspirován. Závěr večera obstará bluesové zklidnění v podání kytaristy, skladatele a pedagoga Luboše Andršta, který se svou skupinou zahraje od 22:00 hodin.

Valentinos
Závody silničních motocyklů všech kubatur včetně superbiků na velkém okruhu.


DOPORUČUJEME: Závodit můžeš i ty, začíná třetí ročník Most Challenge!

DMV Gran Turismo Touring Car Cup
Série DMV GTC na velkém okruhu pro cestovní vozy i GT speciály. První závod série se jel na německém Hockenheimringu v roce 1990. Postupně přibývaly další závodní dráhy v Německu a posléze i v jiných zemích, například Holandsku, Belgii, Lucembursku, Francii, Rakousku, České republice či Itálii. 

The Most Europe Minibike Weekend
Mladí talentovaní jezdci na maloobjemových speciálech si na malém okruhu v areálu polygonu rozdělí body do evropského šampionátu.


DOPORUČUJEME: Zákaz ježdění na okruhu? To je ale nesmysl!

Motokáry
Venkovní motokárová dráha s kvalitním asfaltovým povrchem je dlouhá přes 300 m. Je vybavena osmi identickými motokárami Sodi 200 RX7 a dvěma motokárami Sodi 270 RX7. Přítomný personál Vám v případě potřeby zapůjčí vložky do sedaček pro bezpečný a pohodlný posed dětí od 120 cm výšky.

Vstupné a parkovné

Vstupné 150 Kč včetně DPH, děti a mládež do 18 let zdarma.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Autodrom Most

Důležité Události