Autobazar

Ferrari F40 je na prodej v ČR. A stojí jen 400 tisíc korun!

Ferrari F40 je na prodej v ČR. A stojí jen 400 tisíc korun!
Zdroj: sportovnivozy.cz

V Čechách se objevilo na prodej Ferrari F40! Auto, které se běžně prodává za 1 000 000 Euro, tedy víc jak 26 milionů korun, stojí 400 tisíc. Je to v samozřejmě háček, asi už tušíte, že jde o repliku.

Aktuálně se v celé Evropě prodává cca 25 originálních Ferrari F40 a přestože jejich ceny se poslední rok ustálily na ceně od milionu Eur výš (podle najetých km a historie), tak jde o jedno z nejcenějších aut vůbec. V ČR se je teď k mání tato replika, na inzerát nás upozornil jeden ze čtenářů. 


DOPORUČUJEME: Policie odhalila výrobnu falešných Ferrari a Lamborghini

Samozřejmě, i tento kousek stojí na základech Pontiacu Fiero, tak jako většina replik Ferrari F40. Má tedy šestiválec 2,8 l, v tomto konkrétním autě s výkonem zvýšeným na 190 koní. Podobně jako u originálu, tak i replika má motor uložený uprostřed a poháněna jsou zadní kola, jízdně budou ale obě dvě auta na hony vzdálená, byť stávající majitel upozorňuje na to, že auto kompletně předělal, aby nejen dobře vypadalo, ale i jelo. 


DOPORUČUJEME: Nejodpornější Jaguar všech dob, tomu packalovi by měli zlámat ruce!

Originální Ferrari F40 proslavily brutální jízdní výkony, za které vděčilo hlavně přeplňovanému osmiválci a výkonu 480 koní. Jde o kultovní model, a tak se není čemu divit, že se repliky houfně prodávají po celém světě, většinou je ale poznáte hned na první pohled. Občas je nějaké auto na prodej i v ČR, tak jako nyní.


 


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události