Trajekt

Netrpělivý řidič chtěl být první na souši, s autem skočil do moře

Tohle prostě nepochopíte... Záběry z bezpečnostní kamery ukazují, jak trajekt připlouvá ke kotvišti, když v tom netrpělivý řidič šlápne na plyn, rozjede se, ale protože loď ještě není u břehu, skočí s autem rovnou do moře.

Říká se, že spěchat se má pomalu, a tak na to myslete i při svých prázninových cestách na dovolenou. Řidič sice přežil a i auto bylo vyloveno, ale víte jak to je... Celý incident se odehrál na Krymu, když se trajekt Protoporos IV blížil ke kotvišti. Záběry z bepečnostní kamery, které zveřejnilo místní ředitelství mořské dopravy, ukazuje jak řidiči spořádaně čekají u svých aut a čekají, až bude loď ukotvena. V tom se ale jedno auto prudce rozjede a přestože obsluha divoce gestikuluje, tak přejede kraj lodě a spadne do vody.

DOPORUČUJEME: Chcete si na dovolené půjčit auto? Na tohle si dejte pozor!

Podle informací krymského tisku se řidiči nic nestalo a auto vylovili potápěči, ale je jasné, že měl sakra kliku. Loď totiž dojíždí ke kotvišti setrvačností a je vám asi jasné, co všechno se mohlo stát... Vy si tedy dejte pozor a řiďte se na trajektech nejen podle semaforů a signály obsluhy, ale i zdravým rozumem. 


DOPORUČUJEME: Za nezavřené dveře nebo okno u auta můžete dostat pokutu. Proč?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události