Liverpool

Rychle a zběsile živě! Show TopGearu totiž skončila...

Rychle a zběsile živě! Show TopGearu totiž skončila...
Zdroj: Live Show TopGear

Vin Diesel připravuje další dva díly Rychle a zběsile, ale kromě toho chystá i velkou kaskadérskou show na stadiony, kde budou profíci předvádět vybrané filmové scény. Drifty, výbuchy, skoky... To všechno na vlastní oči.

Jestli vám to nápadně připomíná koncept TopGear Live, tedy nesmírně úspěšné show, která jednou zavítala i do Prahy, pak jste hodně blízko. Jenže TopGear po odchodu moderátorské trojice ztratil koule a živá show, který byla na slavné trojici postavená, dokonce definitivně umřela. No a toho využil Vin Diesel, který...


DOPORUČUJEME: Kolik berou Clarkson, Hammond a May u nového zaměstnavatele? Málo to není...

...který oznámil, že aby lidem přiblížil filmy Rychle a zběsile, tak postaví velkou živou show, kde se budou předvádět kaskadérské triky, a že na každé vystoupení přiveze některou z filmových hvězd, přičemž při premiéře v Londýně by to mohla být dokonce celá filmová sestava! A podle všeho se máme na co těšit, producenstký tým totiž najal kaskadéry a účinkující právě z TopGear Live, kteří zůstali bez práce a chtějí svému bývalému zaměstnavateli ukázat, jak se to má dělat! No, snad se dočkáme i v Praze. 


DOPORUČUJEME: Nová show Clarksona a spol. vám vyrazí dech! 


 

BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Liverpool

Důležité Události