Porsche

Porsche připravuje další auto pro nadšené řidiče. Bude mít manuál

Porsche připravuje další auto pro nadšené řidiče. Bude mít manuál
Zdroj: Porsche

Německá automobilka vnímá, že řidiči jejích aut nehledají jen samotnou rychlost, ale i požitek z řízení. A právě pro ně by mělo být nové auto.

Tohle je opravdu zajímavá informace, protože Porsche, které ještě nedávno prahlo hlavně po tom, aby nabídlo řidičům hlavně co nejrychlejší auta, mení svoji politiku. Ale není se čemu divit. Úspěch limitované edice 911 R, která byla vyprodaná ještě než se začala vyrábět, a s nadšením přijatý facelift nové GT3, totiž spojuje jedna věc - manuální převodovka.


DOPORUČUJEME: Porsche představilo model 911 GT2, je to zabiják!

„Model 911 R pro nás byl klíčovým poučením,“ řekl Michael Steiner, šéf vývoje Porsche, pro britský Autocar. „Víme, že zákazníci chtějí řidičská auta, ostatně faceliftovaná GT3, kde si může každý vybrat mezi rychlým automatem a puristickým manuálem to potvrzuje. Chceme jim takové auto tedy nabídnout.“ O jaký model by ale přesno mělo jít, to neprozradil. Jen zmínil, že by to neměla být žádná limitovaná edice, ale běžně dostupné auto. Tedy v relacích Porsche, samozřejmě. A co vy? Preferujete rychlost, nebo zážitky? Hlasujte!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události