Ronaldo

Ronaldo si koupil nové auto. Stálo ho 62 milionů korun!

Fotbalista Cristiano Ronaldo si koupil novou hračku. Má 1500 koní a 1600 Nm, na stovku zrychlí pod 2,5 vteřiny a jede přes 400 km/h. Pochlubil se s ní na svém Instagramu a jeho příspěvek strhl lavinu ohlasů - zatím ho komentovalo víc jak 60 tisíc lidí.

Ano, není to nic jiného než fenomenální Bugatti Chiron! Ronaldo byl před rokem a kus vůbec jedním z prvních lidí mimo továrnu, který se v něm svezl a nedivte se tomu, kromě slavného jména ho k tomu předurčil i fakt, že v jeho garáži parkuje Veyron. Hned po svezení prý pak Ronaldo poslal zálohu a pak se ještě sešel s koordinátorem, aby sladili výbavu a detaily v autě.

DOPORUČUJEME: Ronaldo miluje gel na vlasy a auta. Podívejte se, co ještě parkuje v garáži!

Ronaldo si nechal vyšít na hlavové opěrky Chironu monogram CR7, takhle podepsané má i klíče od vozu. Dvaatřicetiletý fotbalista si auto za 62 milionů korun mohl v pohodě dovolit, protože jeho roční příjmy přesahují 225 milionů Euro, tedy 6 miliard korun. 


BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU!


Za zmínku stojí i fakt, že Bugatti Chiron nedávno udělalo nový světový rekord - zrychlilo z 0 na 400 km/h a zabrzdilo zpátky na nulu za necelých 42 vteřin, což je čas, za který se Fiat 126, kterého se prodalo po celém světě víc jak 4,6 milionů kusů, sotva rozjede na stovku...

DOPORUČUJEME: Tuto garáž snů najdete na Slovensku!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Ronaldo

Důležité Události