Schumacher

Schumacher slaví 49. narozeniny. O jeho stavu se spekuluje

Schumacher slaví 49. narozeniny. O jeho stavu se spekuluje
Zdroj: Profimedia

Michael Schumacher, sedminásobný mistr světa formule 1, dnes slaví 49. narozeniny. Po vážném úrazu na lyžích před čtyřmi lety se však neobjevila na veřejnosti ani jedna jeho fotografie a rodina o jeho zdravotním stavu mlčí.

Berte to jako malou vzpomínku, dnes by Michael Schumacher oslavil 49. narozeniny. Jenže po jeho osudném úrazu na lyžích z 29. prosince 2013 o něm veřejnost nemá žádné informace a vše jsou vlastně jen dohady a spekulace. Rodina závodníka si přeje, aby si veřejnost pamatovala Schumachera v plné síle a zároveň žádá o klid potřebný k rekonvalescenci. Odborníci se ale shodují, že když se Schumi nezotavil, nestane se tak už nikdy.


DOPORUČUJEME: Co přesně se osudný den stalo a jak pokračovala Schumacherova léčba?

Schumacher upadl na lyžích když vyjel mimo sjezdovku aby pomohl dceři svého přítele, ale sám spadl a došlo k vážnému zranění lebky. Od té doby vydala rodina jen tři prohlášení, ve kterých vždy shodně žádala klid a odmítla upřesnit závodníkův stav. Občas se objeví nějaká zaručená zpráva z okolí rodiny nebo od blízkého přítelem, aby byla vzápětí dementována. Jediným vodítkem  tak může být loňský soud, kdy Schumacherova rodina žalovala jednoho z bývalých pilotů z formule 1, který řekl, že je na tom Schumacher špatně. U soudu pak byly předloženy materiály, ze kterých vyplývá, že Schumacher je upoután na lůžko a není schopen chodit, ani komunikovat.


DOPORUČUJEME: Schumachera čeká autoškola! Objeví se ve formuli 1?

Podle dostupných informací je Schumacher ve svém domě u Ženevského jezera, kde se o něj stará celý tým ošetřovatelů. Před pěti dny, tedy v den výročí úrazu, se k domu pokusila dostat skupina novinářů z francouzského deníku L'Equipe, kterou však zadržela ochranka.


DOPORUČUJEME: V Německu se otevře soukromá Schumiho sbírka

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události