Video

Jel v protisměru, ohrožoval ostatní, ale policie ho jen pokárala

Jezdí v protisměru, najíždí do ostatních aut, přejíždí obrubníky, ignoruje policejní hlídku... Ale pak dostane jen pokárání a vrátí se na silnici. Jak je tohle možné?

Jeden z vás nám poslal odkaz na video, které natočil řidič v Rožnově pod Radhoštěm včera 8. ledna ráno cestou do práce kamerou umístěnou za oknem auta. Řidič vozu Daewoo, který jede před ním, se chová jak kdyby byl opilý nebo zfetovaný, najíždí do protisměru, přejíždí obrubníky, bezdůvodně zhasne světla... Není se čemu divit, že řidič v autě s kamerou volá linku 158 a vše nahlásí. Ale co se stane pak, tomu nebudete chtít ani uvěřit.


DOPORUČUJEME: Zamrznuté čelní okno? Policie vám napaří tučnou pokutu!

Přivolaná policejní hlídka se vypraví za Daewoo, které ale zastaví až po notně dlouhé chvíli. A policie ho pak po deseti minutách pouští a řidiči, který vše nahrál, následně sdělí: „Řidič nic nenadýchal, řidičák měl platný, akorát přejel ostrůvek u kruháče. Byl pokárán za zhasnutá světla a že ignoroval majáky. No jo, každý jsme nějaký řidič...“ Vše je zajímavě zadokumentováno ve videu.


DOPORUČUJEME: Vybrzdil vás někdo? Potřebujete svědky nebo záznam z kamery

Taky vám to přijde naprosto se vymykající realitě a nebezpečné pro všechny kolem?! Policie je schopna vám sebrat body a dát pokutu když na prázdné silnici za slunečného dne překročíte maximální povolenou rychlost, ale tohle nepotrestá? A to nemluvíme o pokutě za nezamčené auto...


Redakce TN.cz ve středu odkaz na video poslala vsetínským policistům. Mluvčí Vladislav Malcharczik později vzkázal, že žáběry předal kolegům, kteří se podivnou jízdou začali zabývat. Ti musejí nejprve zjistit, zda jde o přestupek či trestný čin a musejí také sehnat svědky.

 

DOPORUČUJEME: Dostal pokutu, protože měl otevřená okénka a nezamčené auto... Absurdní? V ČR nikoliv!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Video

Důležité Události