Kruhový objezd

Naštvaní řidiči uspěli: Problémový kruháč v Třebíči se dočkal úprav!

Provizorní kruhový objezd v Třebíči, na který si stěžovali místní řidiči autobusů, prošel několika změnami. Radnice například nechala přesunout překážející lampu a řidiči by tak už na objezdu neměli mít problémy s vytočením.

Provizorní úzký kruhový objezd, který prý splňuje veškeré normy, nechala v Třebíči zbudovat radnice. Místem totiž, kvůli stavebním pracím na průtahu města, vede objízdná trasa.

Někteří řidiči autobusů ale minikruháč neprojeli, museli dokonce  zastavit, zacouvat a několikrát si najet. A byli i tací, kteří se s objezdem nepárali, rovnou porušili předpisy a projeli v protisměru.

Související obsah

Radnice se doposud hájila tím, že objízdná trasa jinudy vést nemohla a minikruháč odpovídá normám. Po kritice ze strany řidičů autobusů i veřejnosti se však situace změnila. Radnice na kruhovém objezdu udělala několik úprav. Došlo například k posunutí pouliční lampy, která řidičům překážela.

Související obsah

Při správném najetí už tak autobus kruhovým objezdem projede bez velkých potíží. Zvýšená opatrnost je však stále na místě. Řidiči si budou muset dávat pozor až do konce října, kdy skončí práce na průtahu města.

David Pik, jva, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události