Nehoda

Děsivý okamžik: Nepřipoutaný řidič kamionu letěl napříč dálnicí

Na tyhle vteřiny posádka Hondy Accord nikdy nezapomene. V pohodě jeli po dálnici, když se na ně z protisměru vyřítil kamion a před čelní sklo jim přiletěl člověk. Neovladatelný tahač se naštěstí zastavil o bariéru, ale šoféra náraz doslova vystřelil z kabiny. Všechno zachytila kamera za předním sklem osobáku. Záběry jsou hodně drsné.

Děsivá nehoda se stala tento týden na dálnici v Thajsku. Řidič tahače ztratil nad svým vozem kontrolu a řítil se do protisměru. Kamion se rozmlátil o bariéru a šofér vyletěl ven. Přímo na projíždějící hondu, která ho zachytila.

Související obsah

Záchranáři řidiče převezli do nemocnice, tam ale o několik hodin později zemřel, informuje britský Daily Mail. Podle policie nebyl připoutaný. Zatím není jasné, proč nezvládl řízení, ale vše nasvědčuje tomu, že za volantem usnul. "Z předběžného šetření se domníváme, že řidič kamionu buď usnul, nebo se vyhýbal jinému vozu,“ doplnila thajská policie.

Posádka Hondy Accord, na kterou řidič kamionu přistál, vyvázla bez zranění. Poškozené auto převezla odtahovka do servisu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události