Nehoda

Hotelový portýr parkoval hostovi porsche, moc se mu to nepovedlo

Tak tomuhle se říká špatný den! Hotelový portýr z luxusního hotelu v australském Sydney na něj asi nebude vzpomínat v dobrém. Když měl jednomu z hostů zaparkovat jeho Porsche Carrera, moc se mu to nepovedlo. Tedy vůbec…

Když se s luxusním kabrioletem rozjížděl, poněkud nad ním ztratil kontrolu. Porsche vystartovalo, nabralo stojící oranžové SUV a skončilo pod ním.

Jak je vidět na záběrech, sporťák dostal zabrat a poškozená byla i vpředu zaparkovaná bílá kia.

Nešikovného portýra museli kolegové z auta vyprostit, vyvázl bez zranění, ale byl trochu v šoku. Není se co divit, Carrera stojí kolem čtyř milionů korun…

Související obsah

Kuriózní nehoda, která se stala ve čtvrtek po 8. hodině ráno, vzbudila na ulici slušný rozruch. “Slyšel jsem zařvat motor, pak ránu. Otočím se a vidím tohle. Šílené,“ popsal jeden ze svědků pro australskou televizi ABC. "Když jsem to spatřil, myslel jsem si, že jde o natáčení nějakého filmu nebo televizní show. Ale ono je to skutečné,“ doplnil další přihlížející.

Hotelový personál okamžitě přivolal policii a snažil se, aby bylo všechno rychle uklizeno. Ostudy bylo dost.

Související obsah

Noc v pětihvězdičkovém hotelu Hyatt Regency stojí i 13 tisíc korun. Jeho manažer vzkázal, že hotel plně spolupracuje na vyšetřování nehody a zajistí, aby poškození hosté dostali peníze z pojistky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Nehoda

Důležité Události