Nehoda

Děsivá nehoda: Muž letěl z auta 10 metrů, nikdo si ho nevšímal

Je neuvěřitelné, že tato hororová nehoda neskončila tragicky. Auto ve vysoké rychlosti narazilo do betonové bariéry u mýtné brány a jeden z pasažérů z něj vyletěl. Všechno zachytily bezpečnostní kamery.

Na záběrech je vidět, jak se vůz blíží k mýtné bráně. Řidič vůbec nebrzdí a tvrdě narazí do bariéry. Spolujezdec, který nebyl připoutaný, vyletí předním oknem a po několika metrech dopadne do jiného pruhu mýtné brány.

Související obsah

Z auta vyšlehnou plameny a z oblaku dýmu po chvíli vystoupí řidič.
Obsluha mýtné brány zůstává v klidu, jako by vůbec nechápala, co se děje. Zraněný celou dobu leží na zemi daleko od auta a nikdo si ho dlouhé vteřiny nevšimne. Když ho nakonec jeden z mužů spatří, na okamžik se zarazí, ale pak jen projde kolem.

Nehoda se stala na začátku června u města St. Cloud na Floridě. Řidič podle všeho před nárazem usnul. Americká dálniční policie video zveřejnila minulý týden, aby upozornila, co se může stát, když se cestující nepřipoutají. Podle amerických médií bylo v autě pět lidí. Všichni byli ošetřeni v nemocnici, ale vyvázli bez vážnějšího zranění.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události