Motorkáři

Takhle se loučí Hells Angels! Prahou projel smuteční průvod

Po svém se motorkáři gangu Hells Angels rozloučili s jedním ze zakladatelů české verze klubu. Před pohřbem kolegy s přezdívkou Švéd81 projel Prahou smuteční průvod stovek motocyklů. Šéf českých "pekelných andělů" zemřel na selhání srdce.

Motorkáři se sjeli na Zbraslavi, která se nachází na okraji Prahy. Odtud se vydali na cestu do strašnického krematoria, kde se konal pohřeb zesnulého kolegy. V čele jel pohřební vůz, posázený věnci a květinami. Informovala o tom agentura Aktu.cz.

Asi tři stovky členů slavného klubu Hells Angels projely ze Zbraslavi po Strakonické ulici na Smíchov, pokračovaly na Karlovo náměstí a poté přes Vinohradskou třídu až do Strašnic. Provázeli je policisté, kteří dohlíželi na bezpečnost.

Někteří motorkáři měli na bundách připnuté černé stužky s nápisy Švéd81, kterými chtěli památku kamaráda uctít. Podle agentury šlo o jednoho ze zakládajících členů české odnože gangu Hells Angeles, který je známý po celém světě.

Související obsah

Rozloučit se s motorkářem, který zemřel 3. července na selhání srdce, přijeli i členové ze sousedních zemích. Bylo možné vidět kožené bundy z Polska, Německa nebo Rakouska. Muže pohřbili jen pár dní po skončení oslav Harley-Davidson v Praze. Právě na motorkách této značky Hells Angels často jezdí.

epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události