Driftování

Co by na tohle řekla sociálka? Devítiletý kluk všem vyrazil dech

Co by na tohle řekla sociálka? Devítiletý kluk všem vyrazil dech
Zdroj: Hoonigan

Je mu devět, jmenuje se Ruslan a miluje volant. To co předvedl šílencům z kalifornské party Hoonigans ale překvapilo i je. A to jsou zvyklí na všelijaké kousky.

Běžní kluci v jeho věku zkoušejí první triky na kole, Ruslan ale dokáže divy za volantem. S nadupanou čtyřkolkou před čtyřmi měsíci začal závodit v offroadu a rád se učí nové kousky. Aby si splnil sen, vyrazil do garáže Hoonigan v kalifornském Long Beach. Týpci z téhle party upravují auta a předvádí s nimi bláznivé kousky. A učí zájemce driftovat na malé dráze na dvorku jejich areálu.

Malý Ruslan jim nejdřív ukázal, co dovede ve své upravené čtyřkolce Polaris RZR 570.

Když s ní za hromadného jásotu skočil dvojitý skok, přišel čas na další fázi. Posadili ho do motokáry z očesané Mazdy MX-5 a jali se ho učit driftovat.

Přišlo pár nepovedených pokusů a dobře mířených rad a Ruslan pak předvedl svůj talent. Káru roztočil do smyku a minutu s ní kreslil donuty po zemi upraveného dvorku, podívejte se sami... Podle autorů videa přitom poprvé držel v ruce řadicí páku a hydraulickou ruční brzdu!

Hoonigans jen valí oči, někteří se snaží jeho řádění radši ukončit, a nakonec výkon znovu oceňují hromadným vítězoslavným křikem. Ruslan vypadá dost vyděšeně…

Co na to říkají jeho rodiče, není z jasné. Nejspíš ho ale v jeho vášni podporují.

"Jdu volat sociálku!" prohodí v závěru videa přihlížející řidič přepravní společnosti. Samozřejmě s nadsázkou, toho talentu by byla škoda.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Driftování

Důležité Události