Nehoda

Nehoda na D1 jak z Kobry 11! BMW za letu trefilo střechu tunelu!

Létající auto měl už Fantomas, momentálně je model pro komerční použití ve vývoji. Řidič na severním Slovensku na dálnici D1 ovšem nejspíš nechtěl čekat a proletěl se se svým BMW už teď. Dokonce u toho trefil hranu blízkého dálničního tunelu!

Při pohledu na záběry, které nyní zveřejnili slovenští policisté, se nabízí srovnání s akčním seriálem Kobra 11. I tam auta často létají a vůbec provádějí psí kusy.

Čtyřiačtyřicetiletý Slovák z Bardejova si ve čtvrtek brzo ráno u dálničního tunelu Bôrik vystačil bez připravených ramp nebo kaskadérů. I když kamera podobně jako ve zmíněném seriálu u jeho "letu" nechyběla.

Zdroj: Policie SR

Jeho BMW ve vysoké rychlosti najelo na betonovou zábranu, která kaskadérskou rampu zdatně zastoupila a v roji jisker vylétlo dlouhým obloukem do vzduchu.

Související obsah

Auto se zarazilo až o hranu tunelového tubusu a zřítilo se zpátky na asfalt. I když nehoda vypadá na záběrech blízké kamery děsivě, řidič měl obrovské štěstí - skoro nic se mu nestalo a záchranáři ho jen ošetřili na místě. Alkohol nenadýchal.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události