Kuriozita

Jak je tohle možné? Po nehodě zmizela řidička pod karavanem

Jak je tohle možné? Po nehodě zmizela řidička pod karavanem
Zdroj: YouTube / ViralHog

Hodně netradiční nehoda se stala na dálnici v americké Virginii. Nissan Maxima tam "zaplul" pod obrovský karavan a nadzvedl i těžký pick-up značky Ram. Řidička osobáku zůstala uvězněná pod přívěsem, ven jí pomáhalo několik řidičů, kteří u kuriózní srážky zastavili.

Tohle musela být pořádná rána. Bílý osobák se přiřítil zezadu, proletěl pod dlouhým obytným přívěsem a narazil až do těžkého pick-upu, který ho táhl. Je až neuvěřitelné, že se při nehodě nikdo nezranil.

"Syn zastavil, aby zjistil, jestli není potřeba pomoc. Žena byla pořád uvězněná uvnitř,“ popsal autor videa, který ho zveřejnil prostřednictvím kanálu ViralHog na YouTube.

Řidička se skutečně z osobáku nemohla dostat ven, ná záběrech se ji lidé snaží vysvobodit. Pak se ale pod zdemolovanou střechou nejspíš proplazila na zadní sedadla a odtud už se jí podařilo uniknout.

Související obsah

Jak se mohlo auto dostat pod přívěs? Podle všeho řidička nedávala pozor a nedobrzdila. Zničila podvozek karavanu, a hlavně totálně zbourala vlastní auto. Jak vysvětluje web Motor1.com, tento typ karavanu je sice hodně dlouhý, ale na své rozměry není až tak těžký. Bez extra zátěže váží kolem 600 kilogramů, navíc má zadek poměrně vysoko nad zemí, takže ho rozjeté auto dokázalo nadzvednout.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události