Zábava

Podivný způsob, jak odklidit sníh z auta: Otec používá vlastní dítě!

Podivný způsob, jak odklidit sníh z auta: Otec používá vlastní dítě!
Zdroj: YouTube / ViralHog

Velkou dávku kreativity předvedl muž z amerického Ohia. Přívaly sněhu zasypaly jeho auto a on to vyřešil po svém: místo smetáku a škrabky použil vlastního syna.

Malému dítěti zalepil nohavice a rukávy páskou a použil ho na odstranění sněhové čepice z auta. Otec na první pohled vypadá jako krutý tyran, ale když si video pustíte i se zvukem, zjistíte, že synek byl z nápadu svého táty naprosto nadšený:

Video natočila matka malého kluka. A ta potvrzuje, že nešlo o mučení, ale jen o poněkud zvláštní spojení zábavy a povinností. “Manžel si šel se synem hrát ven do sněhu. Požádala jsem ho, jestli by mohl očistit naše auta, když už bude venku,“ popisuje žena z městečka Monclova na předměstí Toleda, jejíž video zveřejnil YouTube kanál ViralHog.

Související obsah

Otec se svého úkolu zhostil po svém. “Křičel na mě, jestli máme nějakou lepicí pásku,“ pokračuje žena. Pak už jen sledovala výsledek: Otec oblepil synovi zápěstí a kotníky, aby se mu do rukávů a nohavic nedostal sníh. A šel na věc. “Syn měl výbuch smíchu,“ dodává matka.

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události