Zábava

Jak zaparkovat v závějích? Tenhle šílený trik radši nezkoušejte!

Jak zaparkovat v závějích? Tenhle šílený trik radši nezkoušejte!
Zdroj: YouTube / ViralHog

Hodně originální způsob boje s přívaly sněhu zvolil tento muž z amerického státu Missouri. Aby “vyčistil“ příjezd na svoje parkovací místo, použil plamenomet vlastní výroby.

Mladému Američanovi se znelíbily závěje na příjezdové cestě před jeho domem. S lopatou, hrablem a koštětem se nehodlal zdržovat, na pomoc si vzal plamenomet.

"Od dětství si říkám, že by bylo skvělé mít plamenomet,“ říká hlavní hrdina videa, které zveřejnil kanál ViralHog na YouTube. Přiznává, že nesnáší sníh. A očividně miluje oheň.

“Teď, když jsem starší a zkušenější, rozhodl jsem se postavit si vlastní plamenomet z náhradních dílů,“ dodává k svému zvláštnímu nástroji. Míchá do něj naftu a petrolej, stlačený oxid uhličitý pak žene hořící plamen na vzdálenost až 15 metrů.

Spálí prý necelých 20 litrů nafty během deseti minut práce. Ta je sice rychlá, ale poněkud nebezpečná a rozhodně neekologická. S tím se ale tento milovník ohně evidentně nepáře.

Související obsah

Je to zvláštní americký styl uklízení. Podobná videa se objevují každou zimu, když některé části USA zasype sníh. Vloni oběhly svět záběry tohoto muže z Virginie, který si plamenomet na odklízení sněhu sestrojil podle návodu v časopise:

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události