Zahraničí

Pět dodávek s balíky v sobě! Kurýři se naštosovali při kuriózní nehodě

Pět dodávek s balíky v sobě! Kurýři se naštosovali při kuriózní nehodě
Zdroj: Profimedia

Hromadná nehoda pěti dodávek doručovací společnosti DHL se stala mezi Bernhausenem a Plieningenem u letiště v německém Stuttgartu. Jeden z řidičů nestihl dobrzdit, když dojížděl do kolony. A pak už to jelo... Tedy spíš nejelo.

Šestadvacetiletý řidič si u letiště v německém Stuttgartu podle svých slov pozdě uvědomil, že auta na silnici před ním stojí. Nedobrzdil a způsobil tak kuriózní srážku. Postupně se do ní nahrnulo hned pět dodávek společnosti DHL jedoucích těšně za sebou.

Řidiči evidentně nedrželi bezpečný odstup a jejich poškozené vozy vytvořily na silnici zmačkanou žlutou harmoniku.

Policie po nehodě uzavřela celý jízdní pruh ve směru na Plieningen, na místě se tvořily nekonečné kolony a dopravní zácpy.

DHL si za bouračku okamžitě vysloužila stovky jízlivých komentářů na sítích. "Tak už vím, proč mi nepřišel balík," psal jeden z vtipálků. "A pak se máme divit, že zásilky mají zpoždění," smál se další.

Související obsah

Firma ale tvrdí, že ke zpoždění nedošlo. "Jeden z řidičů byl při nehodě lehce zraněn, jinak byly akorát poškozeny karoserie. Všechny zásilky zůstaly nepoškozené a byly doručeny podle plánu," uvedl pro Daily Mail mluvčí DHL.

mj, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události