Domácí

Video smrti: Autu v protisměru D5 se muž vyhnul v poslední vteřině!

Případ jízdy po dálnici v protisměru, kdy se senior řítil po D5 a následně naboural do protijedoucího auta, otřásl celou republikou. Redakci TN.cz se ozval další z řidičů, který jel v době incidentu ve správném směru a octavii v protisměru se vyhnul na poslední chvíli.

Děsivá nehoda se stala na dálnici D5 ve směru na Rozvadov ve čtvrtek odpoledne kolem půl druhé. Už před nehodou upozornili na auto v protisměru někteří řidiči policii, tragédii se ale zabránit nepodařilo.

Během kilometru a půl, které stihl muž v protisměru ujet, se setkal i s panem Jaroslavem, který se stejně jako několik řidičů před ním vyhnul autu v poslední chvíli, o čelním nárazu a dost možná životě a smrti rozhodovaly desetiny sekundy.

Celý incident natočila palubní kamera. Na záběrech je vidět, jak auta v klidu předjíždí kamiony. Najednou se světlé auto prudce zařadí za kamion, další auto následně také prudce odbočí vpravo a odhalí řítící se vůz v protisměru. Pan Jaroslav strhl řízení v poslední chvíli, bylo velké štěstí, že dodávku, kterou zrovna předjížděl, již minul.

Související obsah

Štěstí bohužel nevydrželo věčně a s autem v protisměru se později srazil mladý řidič, který skončil s vážnými zraněními v nemocnici. Stejně na tom byl i senior, který auto řídil. Ten bohužel svým zraněním i přes veškerou snahu lékařů následně podlehl.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události