Auto

Řidič zmizel z dálnice u Prahy po trávě! Po chvíli se ale opět objevil

Podivné chování řidiče kombíku značky BMW natočil v úterý ráno kolem půl osmé řidič kamionu. Při čekání v koloně na Pražském okruhu se najednou kombík vymanil se sevření ostatních aut a přes trávu se vydal pryč. To nejpřekvapivější se však událo až o něco později.

Řidič bavoráku se po svém nevšedním odjezdu po chvilce znovu objevil. Vjel do protisměru na výjezd z dálnice a zřejmě uvažoval, že je vrátí stejnou trasou, jakou odjel. Situaci obhlédl a asi si uvědomil, že najíždět na dálnici z protisměru není příliš dobrý nápad.

Související obsah


Kombík se tedy začal na silnici obracet. Když se mu to nakonec povedlo, tak se vrátil o něco zpět a ke pomalu plynoucí dopravě na dálnici se připojil obvyklým způsobem, tedy přes nájezd.

 


"Jako řidič profesionál to považuji za hrubé porušení zákona o provozu na pozemních komunikacích a vhodné by bylo řidiče poslat na psychotesty. Bohužel v dnešní době nikdo nemá snahu dodržovat pravidla," popsal řidič kamionu, který podivné chování natočil a zaslal televizi Nova. Podle jeho výpovědi zácpa trvala asi dvacet minut. 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události