Nebezpečná jízda

Dvojitá plná čára mu nic neříkala! Do srážky chyběly milimetry

Naprosto šílenou jízdu předvedl řidič volkswagenu na Bučovicku v okrese Vyškov. Při průtži mračen a za plného provozu se rozjel přes dvojitou čáru do protisměru. Do srážky s protijedoucím autem chyběly milimetry.

Řidiče v černém volkswagenu zachytila palubní kamera v oblasti Slavkovského kopce. Za poměrně hustého provozu se nebál přejet dvojitou plnou čáru a začal předjíždět několik aut před sebou.

To už se ale v protisměru objevil další vůz.  Šofér volkswagenu se mu zvládnul vyhnout v poslední možné vteřině. Ke srážce stačilo opravdu málo, řidič v tak hustém provozu ohrozil hned několik posádek najednou.

Video z šílené jízdy už se také šíří po internetu. "Podruhé jste se narodili... milisekundy a milimetry!" napsal jeden z komentujících a další se přidal: "Vždyť to je normální vrah. Jezdím tudy denně s dětmi a opravdu je to neskutečné, co tam někteří magoři předvádějí a ohrožují tak životy druhých".

Související obsah

Událost už od úterního večera řeší policie. "Kolegové mají video k dispozici. Zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin obecné ohrožení z nedbalosti," uvedla pro redakci TN.cz policejní mluvčí Alice Musilová.

nor TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události