Nehoda

Skok do parku. Luxusní mercedes vyletěl ze zatáčky, skončil v zeleni

Skok do parku. Luxusní mercedes vyletěl ze zatáčky, skončil v zeleni
Zdroj: Policie ČR

Večerní jízda luxusního Mercedesu třídy G po brněnských ulicích skončila drsným skokem do parku. Řidič ztratil kontrolu v zatáčce a vyletěl ze silnice. Při nehodě se zranil jeho spolujezdec, policie teď hledá svědky.

Na záběrech z městských kamer je vidět mercedes projíždějící ulicemi v centru Brna. Najednou se ale poklidná jízda zvrtne a SUV v zatáčce přejíždí do protisměru, proráží zábradlí a mizí v parku. “Večer po jedenadvacáté hodině projížděl černý terénní mercedes ulicí Nové sady směrem na ulici Husovou. Řidič však v zatáčce pod katedrálou nezvládl svůj vůz a vyjel z vozovky do parku vedle budovy městského úřadu,“ popisuje policejní mluvčí David Chaloupka.

Nehoda se stala už v neděli 5. května, policie před pár dny zveřejnila záběry, aby našla svědky. “Městské kamery zachytily mercedes, jak vyjíždí v zatáčce ze silnice. Před tím, než opustí vozovku a zmizí v parku, překříží cestu protijedoucímu vozidlu, za mercedesem k místu přijíždí další vozidlo. Žádáme svědky z těchto dvou vozidel, ale i další osoby, které se v místě nacházely, aby se policii přihlásili na telefonu 776231906. Mohou totiž poskytnout policistům důležité informace pro objasnění této nehody,“ doplnil Chaloupka.

Související obsah

Na konci videa je vidět, jak poškozený mercedes trůní na chodníku. Kromě zábradlí zničil několik keřů a mobiliář parku. Posádka dopadla ještě relativně dobře, řidiči se nic nestalo, spolujezdec vyvázl se zraněním.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události