Motorka

Motorkář řízl zatáčku, až narazil do auta! Nehodu neřešil a ujel

Motorky jsou zřejmě natolik široká vozidla, že se nevejdou na svou půlku silnice. Přesvědčit se o tom mohl řidič, kterému v zatáčce vjel do jízdního pruhu motorkář z protisměru a poškodil mu auto.

Šestapadesátiletý muž jel autem na konci po Orlickoústecku nedaleko Albrechtic. Když projížděl zatáčkou, do pruhu mu vjel motorkář z protisměru a vůz mu poškodil. Jednostopý pirát se však nárazem nenechal rozházet a zmizel, aniž by cokoliv řešil.


Řidič auta byl naštěstí vybavený palubní kamerou a všechno zachytil. Na záznamu je jasně vidět, že zatáčka nebyla zrovna přehledná a vjíždět do protisměru znamená velký risk.

Bližší pohled na hledaného motorkáře:

Zdroj: Policie ČR


Po motorkáři již vyhlásila pátrání policie. “K popisu jednostopého dopravního prostředku můžeme uvést, že se jedná o motocykl značky BMW v černožlutém provedení. Pokud jste uvedeným motorkářem nebo ho někdo na záznamu poznal, ozvěte se nám na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 580 251,“ uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková.

Související obsah


Podobný nešvar se ale vyskytuje i u řidičů osobních aut. Už z videa je jasně vidět, že ani osobní auto, které jelo za motorkářem, se levými koly téměř dotýkalo středové čáry. “Hrozný, dneska jezdí i auta uprostřed silnice. Několikrát se mi to stalo, řídím bus a osobák naproti mne jede uprostřed vozovky,“ podělil se o svou zkušenost v komentáři pod videem řidič.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události