Nebezpečné předjíždění

Řidič náklaďáku předjížděl na přejezdu! Naboural a ujel. VIDEO

Velmi nebezpečný manévr předvedl řidič náklaďáku na Svitavsku. Přímo na železničním přejezdu se rozhodl ve velké rychlosti předjíždět další nákladní auta a kamion. Za přejezdem se nakonec srazil s náklaďákem a z místa odjel.

Policisté pátrají po řidiči, který nebezpečně předjížděl na železničním přejezdu. Divoký manévr předvedl za volantem náklaďáku s přívěsem na silnici I/34 ve směru ze Svitav na Poličku v Pardubickém kraji.

"Doposud neznámý řidič s nákladním vozidlem a přívěsem nejen, že nerespektoval vodorovné dopravní značení (plnou čáru), ale ještě se rozhodl předjíždět kolonu vozidel těsně před železničním přejezdem," popsal nehodu mluvčí policie Ondřej Zeman. 

Hazard se řidiči nakonec vymstil. Hned za železničním přejezdem totiž bokem vrazil do jednoho z předjížděných náklaďáků. Tím způsobil škodu za nejméně 15 tisíc korun.

Související obsah

Policisté už celý případ vyšetřují, řidič totiž z místa nehody ujel. "V současné době řidiči nákladního vozidla hrozí ve správním řízení až jeden rok zákazu činnosti a ztráta 7 bodů," dodal mluvčí.

pan, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události