Auto

Multipla skončila v nádrži! Měli jste ji tam nechat, píší lidé hasičům

Multipla skončila v nádrži! Měli jste ji tam nechat, píší lidé hasičům
Zdroj: HZS Středočeského kraje

Práce hasičů při ochraně lidí a majetku si zaslouží obdiv. Středočeští hasiči ovšem při úterním zásahu zachránili z nádrže Fiat Multiplu, což někteří uživatelé považují v nadsázce za "zločin".

K Fiatu Multipla, který v úterý kolem čtvrt na pět ráno zajel do nádrže v obci Vestec v okrese Praha-západ, vyjely tři hasičské sbory. "Za použití hydraulické ruky hasiči vytáhli vozidlo zpět na komunikaci. Při nehodě nebyl nikdo zraněn," uvedli středočeští hasiči.

Mnohým lidem se ale záchrana auta, jehož zevnějšek se obecně pokládá ze jeden z nejméně přitažlivých, příliš nezamlouvala. Sociální sítě středočeských hasičů zasypaly uštěpačné komentáře.

 
"Většinou si práce hasičů vážím, ale tohle fakt přehnali. Vytáhnout multiplu z bahna? To je zločin!" zaznělo na facebookovém profilu středočeských hasičů. "Tyhle auta se zachraňují?" reagoval další.


Jeden z komentátorů na twitteru překřtil stroj na "vesteckou příšeru". A není daleko od pravdy. Světlá multipla najetá ve vodě působí, jakoby zákeřně číhala v rákosí na svou příležitost.


 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události