Ostrava

Okamžik hrůzy! Muž spěchal na autobus, málem ho smetla tramvaj

Kamera z linkového autobusu zachytila děsivý okamžik. Tramvaj v Ostravě málem smetla chodce, který před ní hodně riskantně přebíhal přes koleje. Všem kolem zatrnulo a život mladíka nejspíš zachránila jen rychlá reakce tramvajáka. Muž ale dělal jakoby nic.

Na tenhle okamžik možná ostravský tramvaják nikdy nezapomene. Zpoza protijedoucí tramvaje mu vběhl do cesty mladý muž. Rozhodovaly centimetry.

Mladík riskoval jen kvůli tomu, aby stihl autobus. “Tramvaják mu svou rychlou reakcí zachránil život,” popsal šofér autobusu, který vše sledoval. Děsivé vteřiny na ostravské zastávce Důl Jeremenko zachytila kamera v jeho voze.

Související obsah

Na záběrech je dobře vidět, jak těsné to bylo. “Jste normální? Málem vás zajela tramvaj,” ptá se řidič autobusu muže, který k němu právě nastoupil. “Já jsem ji viděl,” odpovídá mu hazardér.

V tu chvíli byl asi jediný, kdo zůstával v klidu. Přitom měl spíš děkovat Bohu. Tramvaják zastavil a hrůzné vteřiny vydýchával. Ani řidiči autobusu z toho nebylo zrovna do smíchu. Mladý muž ale místo omluvy v pohodě cestoval dál.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události