Kamion

Plná čára není zeď! Řidič tahače předjížděl v obci vysokou rychlostí

Naprosto nevhodné chování řidiče kamionu zachytila kamera v mobilu ve čtvrtek na Bruntálsku. Nejdříve přejížděl v obci přes plnou čáru, následně se v protisměru málem srazil s jiným autem.

Šokujícím způsobem se zachoval ve čtvrtek krátce po třetí hodině odpoledne na Bruntálsku řidič kamionu s rumunskou registrační značkou. Při projíždění obce Lomnice se napřed těsně nalepil na osobní auto před sebou, které pak vysokou rychlostí a přes plnou čáru předjel.


Jelikož měl ale opravdu naspěch, pokoušel se předjet ještě nákladní auto naložené vzrostlými kládami. To se mu napoprvé nepovedlo, napodruhé už se ovšem do nebezpečného manévru pustil, ačkoliv neměl před sebou dostatek místa.


Náklaďák s kládami musel výrazně přibrzdit, jinak by se spěchající rumunský tahač srazil v protisměru s osobákem.

Související obsah


Bezohledné chování řidiče zaznamenala na svůj mobil spolujezdkyně z osobního auta. "Vezli jsme roční dcerku, nechci si ani představit co by následovalo, kdyby se při předjíždění auta střetla," poznamenala k videu.


Redakce TN.cz požádala rumunskou pobočku společnosti, která byla uvedená na návěsu, o vyjádření. Podle ní jí kamion ani návěs už nepatří, již dříve oboje prodala.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události