Hasiči

Hasiči jeli k nehodě, v protisměru se na ně vyřítil kamion! VIDEO

Extra porci adrenalinu, o kterou nestáli, si v neděli ráno "užili" karlovarští hasiči. Při jízdě k nehodě u Andělské Hory malém sami bourali. A to kousek za krajským městem, kde se proti nim vyřítil kamion jedoucí v protisměru.

"V kopci z Karlových Varů na Prahu se těsně museli vyhnout kamionu, který jel dolů z kopce v protisměru. Nikomu se nic nestalo," uvedli hasiči v neděli na facebooku a připojili i krátké video celé události.

Záznam je beze zvuku. "Řidiči kamionu, který přejel plnou čáru do protisměru, tak nemůžeme pustit komentáře hasičů v autě, když mu uhýbali, aby zabránili čelní srážce," doplnili hasiči na sociální síti.

Mluvčí hasičů Martin Kasal na dotaz TN.cz upřesnil, že incident je z nedělního rána a odehrál se hned v prvním kopci u krajského města u odbočky na Hůrky. "Policii jsme to nehlásili," konstatoval Kasal.

Související obsah

Případ se ale přesto rychle do povědomí mužů zákona dostal. "O protiprávním jednání řidiče kamionu, který ohrozil vozidlo hasičů jedoucí k výjezdu, víme a zabýváme se jím," řekl pro TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Pod příspěvkem hasičů se objevily desítky komentářů. Někteří z diskutujících se svěřili, že mají podobnou zkušenost. Podle jednoho z nich může být problém v tom, že asfalt je v místě obarvený načerveno a to motoristy mate, protože jsou zvyklí na to, že červená rovná se zákaz.

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události