Pneumatiky

Muž chtěl opravit pneumatiky náplastí a gázou z lékárničky! Je ve vězení

Muž chtěl opravit pneumatiky náplastí a gázou z lékárničky! Je ve vězení
Zdroj: Mission Viejo Police Services

Neuvěřitelný nápad dostal mladý řidič SUV Mercedes-Benz třídy M. Měl totálně zničené obě pneumatiky na levém boku a jal se je opravovat. Použil k tomu výbavu z lékárničky! Policistům se to “kupodivu” vůbec nelíbilo…

Muž stál u silnice vedle bílého SUV, které mělo prázdné pneumatiky. Všude kolem se válely obaly od obvazů a náplastí. Když tuhle podivnou scénu viděl v úterý brzo ráno jeden z kolemjdoucích, zavolal na policejní dispečink.

Když policisté z kalifornského města Mission Viejo poblíž Los Angeles dorazili na místo, nestačili zírat. “Vynálezce” se pokoušel výbavou z lékárničky ucpat obří díry v proražených nebo spíš prořezaných pneumatikách. Zadní guma už byla plná gázy, vedle ležela hromada náplastí.

Skutečně si 26letý muž myslel, že totálně zničené gumy spraví obvazem? Hlídka záhy přišla na to, kde se stupidní nápad vzal - mladík byl totiž zfetovaný. Byl zatčen a skončil ve vězení.

“Je to další skvělý příklad týmové spolupráce mezi místní a našimi zástupci,” uvedl k případu úřad místního šerifa. “Dál hlaste jakoukoliv podezřelou aktivitu, abychom udrželi naše město bezpečné,” dodal na sociální síti a přidal tři snímky zmíněného mercedesu.

Související obsah

Originální pokus o opravu samozřejmě vyvolal vlnu vtípků. “Každý ví, že k něčemu takovému potřebujete spíš žvýkačky a balónky,” utahuje si z mladíka jeden z komentujících. “Doufám, že použil voděodolné náplasti. Jinak by mu to vypadlo hned v první louži…” přidává se další. “Šokuje mě, že to někomu přijde směšné. Ten muž je evidentně nemocný a na silnici mohl někoho zabít,” dodává jeden ze seriózních komentářů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události