Hádka

Drsná pomsta. Rozzuřená žena rozmlátila luxusní SUV kladivem

Drsná pomsta. Rozzuřená žena rozmlátila luxusní SUV kladivem
Zdroj: YouTube / ViralHog

Hádka rozdráždila tuhle ženu k nepříčetnosti. Vzala do rukou sprej a kladivo a vylila si zlost na bílém Range Roveru. Její řádění ukončila až policie. Jak dopadlo nebohé SUV? Podívejte se sami.

Některé ženy není radno rozčílit. Rosa Sanchezová z Miami na Floridě skončila v poutech poté, co na ulici totálně zlikvidovala bílý Range Rover. Ozbrojila se při tom kladivem a sprejem s černou barvou.

Video natáčel náhodný svědek, který se k drsné hádce nachomýtl minulý víkend, když vezl svého otce do nedalekého domu s pečovatelskou službou. Zachytil rozzuřenou “dámu” právě ve chvíli, kdy před dílnou autoservisu začala úřadovat kladivem.

Související obsah

Mlátí do blatníku a pak rozbíjí zadní okno. Na chvíli prohodí kladivo se sprejem a bílý lak “zdobí” černými klikyháky. Mezitím křičí na někoho přes ulici, což je zřejmě nebohý majitel auta. Ten se každopádně raději ani nepokouší svůj vůz zachránit.

Žena dál zuřivě úřaduje kladivem i sprejem. Barvou vymaluje i interiér… Když ji barva dojde, odhazuje plechovku do auta a dílo zkázy dokonává už jen kladivem. Znovu a znovu nepříčetně mlátí do kapoty. Postupně likviduje světla i okénka, uráží dokonce i víčko od nádrže.

Související obsah

Na scéně se nakonec objevují policisté, kteří “údernici” zpacifikují pomocí namířené zbraně a pout. Podle deníku Daily Mail, který video zveřejnil, policie neuvedla, co bylo předmětem drsné hádky. Rosa Sanchezová byla každopádně obviněná za výtržnictví a způsobení škody přesahující 1000 dolarů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události