Tunel

Kočárek, pes i opilci! V tunelu Blanka se staly za 4 roky šílené věci! VIDEO

Tunelový komplex Blanka slaví tento týden čtvrté narozeniny. Při této příležitosti pražská Technická správa komunikací zveřejnila video, které ukazuje, jak tu občas řidiči, chodci či dokonce zvířata dělají, co nemají.

I když video velmi často ukazuje nebezpečné, až život ohrožující situace, přesto Technická správa komunikací (TSK) pojala příspěvek humorně. A to kvůli tomu, že v zaznamenaných případech vše skončilo bez nehod.

V sestřihu je tak například vidět řidič, který se přímo v tunelu náhle otočí, vrací se směrem, odkud původně přijel, chvíli dokonce jede v protisměru. To všechno doplněné komiksovými bublinami.

Jindy se do rozsáhlého tunelového komplexu zatoulal pes. Zvíře si na záběrech kamer vesele hopká, pak se ovšem náhle otáčí a utíká opačným směrem. Vzápětí do zorného úhlu kamer vjíždí policejní auto.

Video ukazuje i ženu s kočárkem, která si u vjezdu do Brusnického tunelu na konci roku 2015 krátila cestu tím, že nejprve přebíhala přes jeho ústí mezi auty a pak zabočila dovnitř, aby ho celý prošla až na opačný konec.

Související obsah

 

Na konci září 2016 zase jiný řidič na výjezdové rampě prostě zastavil a poslal spolujezdce na výzvědy. Když zjistil, že je výjezd zavřený, tak prostě začal couvat, aby se o chvíli později zařadil do toho "správného" směru.

Zlatým hřebem sestřihu je pak opilec, který si chtěl přes Blanku asi zkrátit cestu domů. Jeho motání napříč jízdními pruhy zarazila až přivolaná policejní hlídka. Ještěže tak, pár vteřin předtím totiž vypadal, že dostane infarkt z vlastního stínu.

Podívejte se na celé video:

pez, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události