Zahraničí

Cisterna po nehodě u Lublaně spadla z 20 metrů, řidič neměl šanci přežít!

Tragicky skončila středeční nehoda na obchvatu Lublaně, při které se osobní auto srazilo s cisternou, která se následně zřítila z 20metrové výšky. Řidič v ní neměl šanci přežít. Nehoda se stala kvůli nepřizpůsobení rychlosti. Dálniční společnost nyní zveřejnila záběry z nehody, aby upozornila řidiče na hrozící nebezpečí.

Slovinská dálniční společnost zveřejnila strašlivé video, které zachycuje tragickou nehodu na viaduktu u Lublaně. Snaží se tak upozornit řidiče na to, že k podobným nehodám může dojít kdykoliv, uvádí portál tvnoviny.sk.

Při nehodě dostal řidič osobního vozu Opel Corsa smyk, důvodem je podle portálu klip.si rychlá jízda, a následně narazil do cisterny, která jela vedle. Náraz cisternu, která byla prázdná, odhodil jako papír.

Tahač se po nárazu odrazil od bezpečnostní bariéry, náklad ho ale přes ni přetáhl. Plot za bariérou pak neměl šanci rozjetý kolos zastavit, cisterna se zřítila z 20metrové výšky.

Související obsah

Brutální náraz po pádu řidič (†53) cisterny nepřežil, řidič osobáku vyvázl bez zranění. Podle klip.si mu hrozí až osm let vězení.
 

klma, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zahraničí

Důležité Události