Domácí

Opilý řidič kamionu ohrožoval okolí! Nebezpečně přejížděl mezi pruhy

Dlouhých 48 kilometrů kličkoval po dálnici D8 z Prahy do Německa opilý řidič kamionu. V jednom případě dokonce naboural do svodidel. Horším následkům zabránil řidič jiného kamionu, kterému se podařilo jízdu opilce korigovat a zároveň přivolat policii. Cizinec skončil ve vazbě.

Cizinec seděl za volantem kamionu s návěsem a uháněl po dálnici D8 z Prahy do Německa. Nedokázal se udržet v jednom jízdním pruhu a podle výpovědí svědků přejížděl z pruhu do pruhu, v jednom místě dokonce naboural do svodidel.

Z kamionu vystoupil a šel se poté podívat, co se mu to vlastně připletlo pod kola. Na pomoc mu přispěchal řidič jiného kamionu, jenže když ho opilý řidič spatřil, skočil za volant a ujel.

Policie teď pátrá po svědcích, kteří zběsilou jízdu viděli. A možná ji třeba mají natočenou na palubní kameře. Podle policie řidič po dálnici uháněl minulý pátek odpoledne, mezi třetí a půl čtvrtou odpoledne.

Související obsah

Cizince policie nakonec dostihla a naměřila mu dvě promile alkoholu, skončil ve vyšetřovací vazbě a je obviněn z obecného ohrožení.

reg, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Domácí

Důležité Události