Zahraničí

Souboj vůle: Cyklista versus kamioňák na úzké cestě. VIDEO

Celou cestu si zřejmě hodlal nárokovat cyklista z Belgie, který se na své trase o víkendu potkal s řidičem kamionu. Zatímco kamioňák se cyklistovi snažil vysvětlit, že je cesta dost široká pro ně oba, chlapík na kole se rozhodl kamion zablokovat. Řidič se snažil muži opakovaně domluvit, aby uhnul, ten ovšem nevypadal, že by něco takového měl v úmyslu. Kdo z nich byl podle vás v právu?

Video na sociální sítě umístil sám řidič kamionu, který při střetu s cyklistou projevil obdivuhodnou míru trpělivosti. Cyklista se zřejmě domníval, že je stezka vyhrazená pouze pro kola a auto, zejména ne nákladní, tam nemá co dělat.

Řidič kamionu nakonec z auta vystoupil, aby si s umíněným fanouškem cyklistiky promluvil osobně. Za jeho vozem se mezitím vytvořila slušná kolona, značící, že uvedenou komunikaci auta využívají poměrně často. Kamioňák se muži snažil vysvětlit, že kvůli jeho umanutosti nemůžou projet a opakovaně ho vyzýval, aby prostě uhnul z cesty.

Cyklista se pro změnu dožaduje toho, aby mu uhnul řidič kamionu. Ten už polovinou auta stojí mimo silnici, aby muži vytvořil dostatečně široký pruh na projetí, což chlapíkovi na kole zjevně nestačí a nejradši by byl, kdyby kamioňák s autem vycouval ze silnice. Na to ho řidič vyzývá, ať si s ním tedy odjede sám. Jestli hádka mužů skončila nakonec i rvačkou už video neukazuje.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události