Kvůli vážné nehodě musela být v pondělí odpoledne uzavřena dálnice D3, na 89. kilometru prorazilo nákladní auto svodidla a v protisměru se střetlo s osobákem. Kamion skončil na boku. Nehoda se neobešla bez zranění, na místo vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému.
Auta se na 89. kilometru ve směru na Prahu srazila krátce před jednou hodinou odpoledne. Kamion měl podle informací TV Nova prorazit svodidla a skončit po nehodě na boku.
Na místo okamžitě vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Při nehodě se zranili celkem čtyři lidé.
I když převrácený kamion blokoval oba směry, policistům a hasičům se velmi brzy podařilo zprovoznit směr na České Budějovce. Dálnice ve směru na Prahu byla uzavřená několik hodin, od pondělního podvečera už jedou oba směry D3, ale jsou kvůli poškozeným svodidlům zúžené.
Zatím není jasné, co nehodě předcházelo, okolnosti celé události vyšetřuje policie.